Elektronická cigareta KingSmoking - prodejce elektronické cigarety Volejte zdarma Po-Pá 10-18:00800 808 008
Hledat
NÁKUPNÍ KOŠÍK: 0 Kč
Ego-T jen za 699 Kč

Časté dotazy zákazníků

Jak vybrat elektronickou cigaretu ?

Pokud vybíráte elektronickou cigaretu, určitě se zaměřte na její způsob fungování. Každá cigareta ho má trochu jiný. Starší modely jsou postaveny na principu klasické Cartridge, uvnitř které je pěnovitá hmota – tzv. "vatička", která do sebe vstřebává nikotinovou náplň (E-liquid). Tuto Cartridge lze několikrát opakovaně naplňovat. Počet možných naplnění je u každé cigarety jiný, obvykle to ale bývá okolo 5-6 cyklů. Při vícenásobném naplnění už nemusí Cartridge dodávat tak bohatý dým.

Úplným opakem a zároveň revoluční novinkou je tzv. "Tank" systém, kdy je E-liquid naléván do nádržkové Cartridge, která pojme více náplně a vydrží i více cyklů.

Dražší modely elektronických cigaret mohou být dále vybaveny například LCD displejem, který ukazuje stav baterie a počty potáhnutí cigarety.


Jak elektronická cigareta funguje ?

Fungování elektronické cigarety bývá mnohdy obestřeno nepravdivými informacemi a mýty. Pravdou rozhodně je, že elektronická cigareta je pomůckou, která kuřákovi umožní přejít z kouření běžných cigaret plných škodlivých látek na mnohem zdravější inhalování pouhého nikotinu.

Elektronická cigareta stojí na principu odpařování a následné inhalace nikotinu v páře. Běžné cigarety totiž obsahují dehet a jiné karcinogenní látky, které se aktivují hořením tabáku. Dalo by se tak říci, že je do těla kuřáka dodáván pouze nikotin, obdobně jako to umí například nikotinové náplasti.

Obrovským plusem elektronické cigarety však je její účinek. Kuřák má totiž pocit, že není ošizen (jako u nikotinové náplasti), protože mu dodá pocit z držení a vykouření cigarety. Mnozí zákazníci shodně prohlašují, že během několika prvních dní od zakoupení elektronické cigarety vykouřili už jen několik běžných cigaret denně a po několika týdnech jejího používání kouření běžných cigaret zcela zanechali.Jak probíhá vyřízení objednávky ?

Zakoupení elektronické cigarety v obchodě KingSmoking.cz je opravdu snadné a zvládne ho každý. Na prvním místě je pro nás nejdůležitější rychlost doručení a cena dopravy, která je u většiny elektronických cigaret zdarma.

Jakmile obdržíme objednávku, dostanete obratem potvrzovací e-mail. V něm mimo jiné neleznete i důležité informace týkající se vámi zvoleného způsobu platby.

Nejjednodušším způsobem objednání je na dobírku, kdy za objednávku zaplatíte v hotovosti při jejím převzetí. Při tomto způsobu odesíláme zboží nejpozději do 24 hodin (Po-Pá) a doručeno tak bude nejpozději do 48 hodin. Pokud tedy objednáte zboží v pondělí, dorazí k vám ve středu.

Levnějším způsobem je objednání s platbou předem, kdy za objednávku zaplatíte bankovním převodem. Po odeslání objednávky obdržíte e-mailem všechny důležité informace krok za krokem potřebné k zaplacení. Je důležité provést platbu co nejdříve po učinění objednávky, protože objednávku odešleme až po přijetí platby na náš účet. Potvrzení o zaplacení platby vám ihned potvrdíme opět e-mailem. Od té chvíle začíná běžet stejný proces jako u platby dobírkou - tedy do 24 hodin zboží odešleme, takže doručeno bude nejpozději do 48 hodin od přijetí platby.Jak probíhá placení a doručení ?

Platit můžete hned třemi způsoby. Nejoblíbenějším způsobem je platba na dobírku, kdy za zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky. Dále si můžete zvolit platbu převodem (která je levnější) a za zboží již dále nic neplatíte – zkrátka si zásilku pouze převezmete. Nejlevnějším způsobem je platba v hotovosti při osobním odběru zboží na prodejně (viz. kontakty).

Doručit zboží lze rovněž třemi způsoby - osobní odběr na prodejně (již do 2 hodin bude zboží připraveno k vyzvednutí), prostřednictvím České pošty nebo kurýrní službou. U České pošty je výhodou to, že pokud vás na uvedené adrese nezastihne, můžete si balík vyzvednout kdykoliv po dobu 14dní na přepážce. Kurýrní služba vám zase zatelefonuje přesnou dobu dodání ráno v den doručení.Jaké jsou hlavní výhody nákupu ?

Největší výhodou nákupu je bezesporu jistota, že nakupujete pouze kvalitní a originální výrobky se zárukou 24 měsíců.

Stálí zákazníci určitě ocení slevy a bonusy na další nákupy nebo vstupní slevu na první nákup elektronické cigarety za vyplnění dotazníku.

Dále se pak můžete kdykoliv a prakticky s čímkoliv obrátit na naše prodavače prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 808 008 nebo na email info@kingsmoking.cz.Jak mám zboží reklamovat ?

Reklamace zboží je velice rychlá a jednoduchá. Zboží zašlete i s kopií daňového dokladu na adresu prodejny - King Smoking s.r.o., Jakubská 81, Kutná Hora, 284 01. Zboží neposílejte na dobírku – nebude převzato! Přiložte také krátký popis závady výrobku, který nám ulehčí zhodnocení závady.

Reklamace musí být podle zákona vyřízena nejpozději do 30 od podání reklamace. My se však snažíme zákazníkům vyjít vstříc a tudíž se tato doba pohybuje v řádu pouhých dnů ne-li okamžitě. Vadný díl vyměníme za nový nebo rovnou vyměníme celý výrobek.Jak mám požádat o výměnu zboží ?

Stává se, že produkt nesplní vaše požadavky. Proto je tu zákonná lhůta 14dnů na vrácení zboží
(včetně poštovného) na adresu prodejny - King Smoking s.r.o., Jakubská 81, Kutná Hora, 284 01.

Naši zaměstnanci Vás budou kontaktovat a dohodnou s vámi i vhodný způsob vrácení peněz.

Možné je i produkt vyměnit za jiný. V takovém případě nás nejprve kontaktujte na bezplatné telefonické lince 800 808 008 nebo e-mailem a naši prodavači s vámi vše následně vyřídí. Nezapomínejte, že zboží nesmí být nijak poškozené nebo jevit známky opotřebení.KALKULAČKA
E-LIQUIDŮ Spočítejte si nejvhodnější typ náplně do elektronické cigarety
ZKUŠENOSTI
E-KUŘÁKŮ Přečtěte si názory zákazníků na jejich zakoupenou e-cigaretu
75% ÚSPORA
NÁKLADŮ Měsíčních náklady e-cigarety v porovnání s běžnou cigaretou
DOPRAVA
ZDARMA Náklady za polovinu běžné ceny nebo úplně zdarma již od 1000 Kč
CERTIFIKÁTY
KVALITY Náklady za polovinu běžné ceny nebo úplně zdarma již od 1000 Kč