Chcete si užívat o samotě?

Chtěli byste si užívat nejen se svou přítelkyní ale také sami o samotě. Nemáte partnerku tak často po ruce jak byste si přáli. Nebo je nemžete samotný sex provozovat šestkrát denně. Jistě, která partnerka by to také vydržela. Většina žen touží po romantice, naproti tomu většina mužů romantiku tlačí do pozadí a do popředí staví […]

Chtěli byste si užívat nejen se svou přítelkyní ale také sami o samotě. Nemáte partnerku tak často po ruce jak byste si přáli. Nebo je nemžete samotný sex provozovat šestkrát denně. Jistě, která partnerka by to také vydržela. Většina žen touží po romantice, naproti tomu většina mužů romantiku tlačí do pozadí a do popředí staví sex. Nebo také romantiku používají jen jako velmi úspěšnou předehru. Jenže co když se vaší přítelkyni nechce?

Konec nudné masturbace

Nezbývá vám než po odmítnutí partnerkou si jít užívat v klidu o samotě. Přijde vám vaše masturbace jednotvárná a nezáživná. Zkusili jste už někdy malý vynález s názvem tenga egg . Vyzkoušelo ho mnoho mužů před vámi a všichni ho nedají z ruky. Pokud i tak neuvěříte, zkuste pro začátek jednorázové.