Chybí vám ke štěstí jízda vozem?

Žijete si poměrně spokojený život, máte k dispozici vůz i s odvozem, ale vždycky musíte plánovat svůj program hodně dní předem, abyste mohli požádat někoho z okolí o odvoz? Udělejte tomu konec, nespoléhejte se na ostatní, a udělejte si řidičský průkaz i vy. Naše autoškola proškolila a připravila do provozu tisíce řidičů, protože jezdíme od […]

Žijete si poměrně spokojený život, máte k dispozici vůz i s odvozem, ale vždycky musíte plánovat svůj program hodně dní předem, abyste mohli požádat někoho z okolí o odvoz? Udělejte tomu konec, nespoléhejte se na ostatní, a udělejte si řidičský průkaz i vy. Naše autoškola proškolila a připravila do provozu tisíce řidičů, protože jezdíme od roku 1991. Patříme mezi nejspolehlivější a nejoblíbenější provozovatele kurzů, a proto neváhejte, a udělejte si papíry u nás.

Nemáte moc času?

Zjistili jste, že byste řidičský průkaz potřebovali co nejdříve, a na absolvování kurzů máte maximálně měsíc? Nezoufejte, u nás jde všechno. Nabízíme VIP program, kde si můžete oprávnění k řízení udělat za mnohem kratší dobu, než je tomu u běžných kurzů. Za pouhých 16 dní můžete mít kurz hotový, protože budete mít před ostatními účastníky kurzu přednost v plánování jízd i testů.

120x600