Co trápí ženy

Ženy se nejvíce asi trápí svým vzhledem, tělesnou hmotností, rodinou a jejím hmotným zabezpečením. Ženy mají také rády po ruce někoho, kdo se postará o věci, které žena nerada řeší, nebo je řešit nedovede. Má ale ráda také svoji nezávislost a volnost v rozhodování. Má ráda, když je obdivována, milována a hýčkána a má muže jen […]

Ženy se nejvíce asi trápí svým vzhledem, tělesnou hmotností, rodinou a jejím hmotným zabezpečením. Ženy mají také rády po ruce někoho, kdo se postará o věci, které žena nerada řeší, nebo je řešit nedovede. Má ale ráda také svoji nezávislost a volnost v rozhodování. Má ráda, když je obdivována, milována a hýčkána a má muže jen pro sebe. Pokud něco z toho schází, je žena přinejmenším vnitřně nespokojena, ale častěji i navenek výrazně  v nepohodě.

Co trápí muže

Muži jsou jednodušší v téhle věci. Nevadí jim v podstatě nic, když mají svoje pivo, klid na zábavy a mají možnost občasného sexu, při kterém jim bez problémů funguje erekce . Tedy, že dojde k bezproblémovému ztopoření a uskutečnění kompletního pohlavního styku včetně závěreční ejakulace. Uspokojit muže je tedy výrazně snazší.

120x600