Dá se říct názor jinak?

Trápí vás, že vás nikdo neposlouchá a nebere na vědomí, co si myslíte? Nechcete hned křičet, či odejít, ale nějak nenápadně ukázat, že život se dá žít i jinak? Co takhle zkusit trička s potiskem? Spousta vtipných obrázků, spousta moudrých nápisů, kterými řeknete cokoliv a nemusíte vydat ani hlásek. Někoho přinutíte konečně k zamyšlení, někomu […]

Trápí vás, že vás nikdo neposlouchá a nebere na vědomí, co si myslíte? Nechcete hned křičet, či odejít, ale nějak nenápadně ukázat, že život se dá žít i jinak? Co takhle zkusit trička s potiskem? Spousta vtipných obrázků, spousta moudrých nápisů, kterými řeknete cokoliv a nemusíte vydat ani hlásek. Někoho přinutíte konečně k zamyšlení, někomu vykouzlíte úsměv na tváři, někoho možná rozčílíte, ale budete moct konečně říct všechno, co jste chtěli. Nápady, které se dají využít, i jako opravdu vtipný dárek. Každého vystihuje něco jiného, někdo je mračoun, jiný zase pořád něco řeší. Ale když dostanou do rukou model, který je vystihuje, možná zůstane i slza dojetí v jeho oku.

Den bude hned veselejší

Pořízením zajímavého trička s potiskem si uděláte každý dne jiný a více veselý. Některými můžete dokonce výjimečně i nahánět hrůzu, ale opravdu pouze tímto způsobem. Ale pořád budete sami sebou a mít se jednoduše fajn. Radost umí dělat i naprosté maličkosti. Udělejte si jí, i vy a váš život bude mít mnohem více světlých barev.

120x600