Dejte šanci eleganci

Máte rádi eleganci spojenou s kvalitou? Snažíte se udržet své bydlení vyladěné a designové? Pak se zaměřte i na to, po čem doma chodíte. Plovoucí podlahy se hodí jako velmi krásný přírodní prvek do každého domu. Ať je zařízen v klasickém stylu, nebo v tom moderním. Přírodní dřevo na první pohled zaujme […]

Máte rádi eleganci spojenou s kvalitou? Snažíte se udržet své bydlení vyladěné a designové? Pak se zaměřte i na to, po čem doma chodíte. Plovoucí podlahy se hodí jako velmi krásný přírodní prvek do každého domu. Ať je zařízen v klasickém stylu, nebo v tom moderním. Přírodní dřevo na první pohled zaujme každého, kdo Váš dům navštíví. Ukažte všem, že krásný dřevěný prvek je to, co se hodí úplně všude.

Kvalita nade vše

Víme, cena je poměrně vyšší, ale kvalita zase zaručí to, že Vám podlahy v této podobě vydrží snad věky. Při běžné údržbě předejdete jakémukoliv opotřebení ať mechanickému, tak i módnímu zastarání. Masivní dřevo v této podobě nikdy nevyjde z módy. Nemusíte se o ně nijak zvlášť starat, stačí ji jen stírat. Případně použijte speciální mycí přípravek na tento typ krytiny.

120x600