Dokonalý zavlažovací systém lechuza

Nemáte dostatek času a často se Vám stává, že Vám nějaké kytička zvadne z nedostatku zalévání?? Chtěli byste to změnit? Zakupte si u nás náš opravdu výjimečný zavlažovací systém lechuza a uvidíte, že uděláte správnou věc. Vše budete mít pod kontrolou, protože se v systému nachází ukazatel stavu vody, takže budete jednoduše vědět, kdy je potřeba vodu […]

Nemáte dostatek času a často se Vám stává, že Vám nějaké kytička zvadne z nedostatku zalévání?? Chtěli byste to změnit? Zakupte si u nás náš opravdu výjimečný zavlažovací systém lechuza a uvidíte, že uděláte správnou věc. Vše budete mít pod kontrolou, protože se v systému nachází ukazatel stavu vody, takže budete jednoduše vědět, kdy je potřeba vodu dolít a kdy ne. Dále obsahuje plnící šachtu, která se dá vyplnit různým hnojivem, aby Vaše rostlinky měli vše, co potřebují. Poté obsahuje dělící drenážní vrstvu, dělící dno, které vytváří zásobník pro vodu a šroubovitý ventil ve dně květináče.

Bez práce až 12 týdnů

Jen si to představte, jaký to bude skvělý pocit, že se nemusíte o nic starat. Tento geniální systém za Vás zastane práci až na 12 týdnů.  Je to skvělý pomocník jak doma, tak i na zahradě. Tento problém můžete vyřešit i venku. Máte velkou zahradu plnou různých rostlinek? Chtěli byste tomu vdechnout jiný rozměr, aby Vaše zahrada vypadala luxusněji? Naše krásné květináče se o to postarají sami. Stačí, když se kouknete na naši nabídku a vyberte si dle svého vkusu, jistě si u nás vybere každý.

120x600