Dopřejte si svůj šálek černého čaje

Sháníte kvalitní černý čaj?< Černý čaj se vyznačuje množstvím pozitivních účinků na lidský organismus. Kromě spousty vitaminů, minerálů a stopových prvků obsahuje také kofein a theanin. Účinky těchto dvou látek se vzájemně ovlivňují. Díky theaninu vydrží povzbuzující účinek kofeinu mnohem delší dobu. Tato schopnost theaninu je ovlivněna dobou louhování a v neposlední řadě druhem černého […]

Sháníte kvalitní černý čaj?<

Černý čaj se vyznačuje množstvím pozitivních účinků na lidský organismus. Kromě spousty vitaminů, minerálů a stopových prvků obsahuje také kofein a theanin. Účinky těchto dvou látek se vzájemně ovlivňují. Díky theaninu vydrží povzbuzující účinek kofeinu mnohem delší dobu. Tato schopnost theaninu je ovlivněna dobou louhování a v neposlední řadě druhem černého čaje.

Udělejte si chvilku pro sebe<

černý čajs dobou louhování do 3 minut disponuje poměrně silnými povzbuzujícími účinky kofeinu. Pokud je čas louhování delší, silnějším v čaji se stává theanin, který je znám svými zklidňujícími účinky.

Černý čaj jedině z našeho e-shopu!<

Nahraďte šálek kávy hrníčkem černého čaje! Kromě delšího povzbuzujícího účinku na organismus obsahuje i cenné látky a uklidňuje žaludek. Zkuste z pití čaje udělat drobný rituál, při kterém si odpočinete a načerpáte nové síly.