Dovolená u našich krajanů

Tak by se s lehkou nadsázkou dala označit dovolená na Slovensku, kde máte možnost zajistit sichaty a chalupy k pronajmutí, které nabízejí ryze domácí atmosféru, kde se bude cítit příjemně každá rodina s dětmi, parta přátel, nebo firemní sešlost na teambuildingu. Objekty, které splňují všechny náročné požadavky na ubytování, zázemí stravu jsou Uhorčík, Ilčík a […]

Tak by se s lehkou nadsázkou dala označit dovolená na Slovensku, kde máte možnost zajistit sichaty a chalupy k pronajmutí, které nabízejí ryze domácí atmosféru, kde se bude cítit příjemně každá rodina s dětmi, parta přátel, nebo firemní sešlost na teambuildingu. Objekty, které splňují všechny náročné požadavky na ubytování, zázemí stravu jsou Uhorčík, Ilčík a Rajnoha.

Výjimečné umístění

Nacházejí se na území Národního parku Malá Fatra a obklopeni tak budete krásnou přírodou s možností výletů do blízkého okolí. Na své si přijdou cyklisté i vyznavači pěší turistiky, ale vzhledem k tomu, že součástí každého objektu je i dětské hřiště, zastřešené krboviště a vnitřní wellness centrum, radost z odpočinku a relaxace bude mít každý, kdo touží po odpočinku.

120x600