Hurá na vzduch!

Dnešní lidé tráví většinu svého dne zavřeni v budovách, proto zpravidla uvítají možnost vyrazit ve volném čase na vzduch. Toho lze dobře využít, plánujete-li víkendový program pro veřejnost, večírek pro uzavřenou společnost nebo třeba firemní teambuilding. Ať už jsou vaši klienti rodiny s dětmi, nebo například zaměstnanci, alternativy dřívějších zahradních slavností jsou stále v kurzu. […]

Dnešní lidé tráví většinu svého dne zavřeni v budovách, proto zpravidla uvítají možnost vyrazit ve volném čase na vzduch. Toho lze dobře využít, plánujete-li víkendový program pro veřejnost, večírek pro uzavřenou společnost nebo třeba firemní teambuilding. Ať už jsou vaši klienti rodiny s dětmi, nebo například zaměstnanci, alternativy dřívějších zahradních slavností jsou stále v kurzu.

Pozor na slunce a déšť

Akce pod širým nebem zpravidla sklidí úspěch, pokud vyjde také počasí. Naprostou nutností je dostatečně zajistit ochranu před povětrnostními podmínkami a instalovat přístřešky nebo minimálně slunečníky. Velmi užitečné mohou být v tomto směru párty stany, které se dají snadno převážet i uskladnit a lze s nimi jednoduše manipulovat. Můžete je rozestavit podle své libosti, kromě střechy plní také funkci ohraničení a rozdělení prostoru.

120x600