Jedním dechem s fasádou

Dokončujete fasádu na novém domku či ji jen rekonstruujete? Využijte příležitosti a nechte si nainstalovat podomítkové rolety! Schránka na lamely se totiž umisťuje pod omítku, právě teď je tedy příhodná chvíle myslet na nejlepší izolační, stínící a ochranný prvek pro Vaše okna. Nikdy není pozdě Přestože zrovna s omítkou žádné plány nemáte, […]

Dokončujete fasádu na novém domku či ji jen rekonstruujete? Využijte příležitosti a nechte si nainstalovat podomítkové rolety! Schránka na lamely se totiž umisťuje pod omítku, právě teď je tedy příhodná chvíle myslet na nejlepší izolační, stínící a ochranný prvek pro Vaše okna.

Nikdy není pozdě

Přestože zrovna s omítkou žádné plány nemáte, nezoufejte, rolety lze instalovat i dodatečně do již hotových oken! Hliníková schránka na lamely se v takovém případě umístí buď přímo na okenní rám, nebo do ostění domu. Materiál, z nějž lamely vyrobíme, si zvolíte podle Vašeho uvážení, rovněž jejich barvu a způsob ovládání – v úvahu připadá ruční rolování (pomocí kliky, šňůry či popruhu), ale také elektromotor pro usnadnění námahy.
120x600