Jezírko zkrášlí i Vaši zahradu

Kdo si zakládá na vzhledu své okrasné zahrady, stává se rychle poloprofesionálním zahradním architektem. Také často přemýšlíte, jak ideálně využít prostor, uspořádat jednotlivé venkovní prvky, aby sloužili k pohodlné relaxaci, k posezení i ke hraní a dovádění. Chovná jezírka se stanou dominantou každého venkovního prostoru, doplní Vaši zahradu o půvabné místo k odpočinku i k […]

Kdo si zakládá na vzhledu své okrasné zahrady, stává se rychle poloprofesionálním zahradním architektem. Také často přemýšlíte, jak ideálně využít prostor, uspořádat jednotlivé venkovní prvky, aby sloužili k pohodlné relaxaci, k posezení i ke hraní a dovádění. Chovná jezírka se stanou dominantou každého venkovního prostoru, doplní Vaši zahradu o půvabné místo k odpočinku i k pěstování drobných okrasných rybek. Poskytnou Vám každý den uklidňující pohled na malou osádku ryb, které se bude báječně dařit a budou dělat radost Vám i každému, kdo do jeho blízkosti zavítá.

Večerní posezení po molu

Zbudování tohoto nádherného zahradního prvku ve Vámi určeném prostoru je komplexní záležitostí, je potřeba pečlivě zvážit jeho dispozice. Hydroizolační povrch na dně zabrání úniku vody, při správném položení nevznikají nevzhledné záhyby, v nichž by se hromadily nečistoty. Dále je voda pravidelně čerpadlem proháněna mechanickým i biologickým filtrem. K zakrytí techniky je vhodné zbudovat dřevěné molo, které se báječně hodí i k posezení, z dálky působí půvabně a malebně.

120x600