Kvalitní výuku pomohou zajistit i naše popisovací tabule

Oslovujeme všechny školy, školící zařízení, ale i firmy, které potřebují ke své činnosti tabule, aby nám daly vědět, zda mají o ně zájem.Chcete nemagnetické, nebo magnetické bílé tabule, k dispozici máme i otočnou oboustrannou magnetickou tabuli nebo rozevírací trojdílné magnetické..Bílá tabule je moderní pomůckou a patří do moderních škol a školících zařízení. Bílé popisovací tabule […]

Oslovujeme všechny školy, školící zařízení, ale i firmy, které potřebují ke své činnosti tabule, aby nám daly vědět, zda mají o ně zájem.Chcete nemagnetické, nebo magnetické bílé tabule, k dispozici máme i otočnou oboustrannou magnetickou tabuli nebo rozevírací trojdílné magnetické..Bílá tabule je moderní pomůckou a patří do moderních škol a školících zařízení.

Bílé popisovací tabule můžete čistit i stíracími houbičkami

K čištění bílých tabulí lze používat i čistících houbiček na tabule. Špinavé čistící houbičky a špinavé hadříky je třeba poté dobře očistit v teplé mýdlové vodě. Musí se nechat uschnout, aby byla připravena k dalšímu použití. V případě, že houbička má narušený povrch, vyměňte ji. Byla by škoda tabuli poškodit.

120x600