Mít za manžela vědce

Váš manžel hodně a rád cestuje a není tomu divu, neboť to je tak trochu i jeho povolání. A i když vám tady občas doma chybí, tak si nestěžujete, neboť jste si již na to jeho věčné odjíždění a přijíždění zvykla a vlastně jste s tím musela počítat už v době, kdy jste se brali, […]

Váš manžel hodně a rád cestuje a není tomu divu, neboť to je tak trochu i jeho povolání. A i když vám tady občas doma chybí, tak si nestěžujete, neboť jste si již na to jeho věčné odjíždění a přijíždění zvykla a vlastně jste s tím musela počítat už v době, kdy jste se brali, takže nejde o žádné překvapení. Archeologický pracovník se holt musí vyskytovat tam, kde se zrovna odkrývají ty velké pravdy o lidstvu o jeho historii. A kdybyste byla třeba nadšená do poznávání dávné historie, tak by vás i mohlo těšit to, že většinu těchto informací máte z první ruky.

Hlava plná letopočtů

Jen je škoda, že ten váš vědec neustále něco zapomíná. Všechna data a události má srovnané jako podle pravítka, ovšem věcem denní potřeby věnuje pramálo pozornosti. Takže již několik let neděláte nic jiného, než že vynikáte v běhu na poštu a zpět s přeshraničními balíky. Ovšem to se nyní změní. Objevila jste totiž skvělou spediční společnost, se kterou je mezinárodní přeprava zásilek úplná hračka. Nejenže vynikají v rychlosti doručování balíků, ale ještě navíc si pro ně přijdou až přímo na práh vašeho domu.

120x600