Navštivte se štěnětem doktora

Pokud jste si pořídili pejska, nezapomeňte, že ho musíte nahlásit na obecním úřadě a rovněž je ze zákona povinné očkování. Jsou očkování povinná a jsou očkování doporučená. Je vhodné už s malým štěňátkem navštívit veterináře a zeptat se na vše potřebné. Lékař pejskovi provede vstupní prohlídku, poradí Vám jak s krmením, podá pejskovi odčervovací […]

Pokud jste si pořídili pejska, nezapomeňte, že ho musíte nahlásit na obecním úřadě a rovněž je ze zákona povinné očkování. Jsou očkování povinná a jsou očkování doporučená. Je vhodné už s malým štěňátkem navštívit veterináře a zeptat se na vše potřebné. Lékař pejskovi provede vstupní prohlídku, poradí Vám jak s krmením, podá pejskovi odčervovací pastu, domluví se na očkování a vystaví Vám očkovací průkaz, který má zvíře na celý život.

Komplexní péče o zvířata

Veterina Praha je v tomto případě nejlepší volba. Na zdejší klinice nabízejí komplexní péči o zvířata a k dispozici mají dokonce i vlastní laboratoř a ordinační hodiny jsou zde každý den včetně sobot a nedělí, což je dobrá zpráva.

120x600