Nedělejte z toho tragédii

Chyba mnohých mladých párů je možná právě v tom, že se tím stále zabývají. Jak na orgasmus se stalo při milování jejich prvořadým cílem, kterého chtějí za každou cenu dosáhnout. Zkoušejí všechny možné polohy a druhy milování. Partner se stále ptá, zda už to bylo ono a je mrzutý z toho, když slyší, že ještě […]

Chyba mnohých mladých párů je možná právě v tom, že se tím stále zabývají. Jak na orgasmus se stalo při milování jejich prvořadým cílem, kterého chtějí za každou cenu dosáhnout. Zkoušejí všechny možné polohy a druhy milování. Partner se stále ptá, zda už to bylo ono a je mrzutý z toho, když slyší, že ještě stále ne.

Bylo to vlastně již ono?

Mělo by to asi být téměř k smíchu, že hodně mladých dívek vlastně ani neví, zda již orgasmus zažily nebo ne. Ale k smíchu to není. Je to zcela přirozené. Jak můžete vědět, že je to již ono, když vlastně nevíte, co máte cítit? Navíc každá žena jej prožívá trochu jinak. Je asi dobré prostudovat si příslušnou literaturu, a to hlavně proto, abyste věděla všechno o fungování Vašeho vlastního těla.