Padesátka na krku

Váš manžel brzy oslaví krásné kulaté životní jubileum, své padesáté narozeniny. A musíte říct, že on toto své životní jubileum chápe jako jakousi pomyslnou čáru, kdy se přehoupne z mládí do staršího zralejšího věku, kdy už by měl nabrat na vážnosti a přestat tropit klukovské hlouposti a zároveň plánuje méně pracovat a více si užívat […]

Váš manžel brzy oslaví krásné kulaté životní jubileum, své padesáté narozeniny. A musíte říct, že on toto své životní jubileum chápe jako jakousi pomyslnou čáru, kdy se přehoupne z mládí do staršího zralejšího věku, kdy už by měl nabrat na vážnosti a přestat tropit klukovské hlouposti a zároveň plánuje méně pracovat a více si užívat svého života a tak podobně.

Když zralý muž slaví

Prostě a jednoduše si od tohoto životního přelomu hodně slibuje a proto ho chce náležitě oslavit. Jeho seznam hostů čítá několik stran ve Vašem poznámkovém bloku a proto je na čase začít s přípravami již teď s předstihem, abyste stihli vše zařídit. Například si koupit vhodné nůžkové stany, které pojmout na Vaší zahradní oslavě vše potřebné od hostů až po občerstvení.

120x600