Používejte zabezpečené objekty

Za těžce vydělané peníze, které získáváte nejen z pracovního poměru, ale i na brigádách po práci, si koupíte nový automobil, který Vám někdo během několika málo minut ukradne. Nejlépe ten, který nezná hodnotu peněz, neví, co znamená si je vydělávat poctivou prací a ani to znát nechce. A to nechtějte vědět, za kolik ho prodá! […]

Za těžce vydělané peníze, které získáváte nejen z pracovního poměru, ale i na brigádách po práci, si koupíte nový automobil, který Vám někdo během několika málo minut ukradne. Nejlépe ten, který nezná hodnotu peněz, neví, co znamená si je vydělávat poctivou prací a ani to znát nechce. A to nechtějte vědět, za kolik ho prodá! A třeba jen na autodíly. To byste možná ani nepřežili. Co z této neblahé skutečnosti vyplývá? Využijte k parkování místo, které hlídá ostraha objektů.

Zcela jistě se to vyplatí

Chodíme do práce nejen proto, že nás baví, ale hlavně proto, abychom si vydělali peníze a za ně pak uspokojili základní životní potřeby, abychom z nich uspořili a mohli pořídit věci nadstandardní. Mnozí z nás mají ještě ke své hlavní práci brigádu. Víc, jak polovinu dne pak strávíte prací bez odpočinku. Každý den. Někdy i o sobotách a nedělích. A pak přijde někdo takový a máte během chvíle po radosti. Vaše úsilí a spoření peněz, abyste si mohli dovolit něco navíc, je najednou k ničemu. Nemyslíte, že využití takové možnosti nepatří mezi luxus, ale obyčejnou ochranu svého majetku?