Prevence civilizačních chorob

Lidstvo trpí na civilizační choroby. Lze jimi částečně předcházet, a to zdravou stravou. S životním prostředím mnohdy nicneděláme, ale s tím, c vkládáme do našeho těla, ano. Konopný olej je skvělou prevencí pro lepší zdraví. Vylepšuje imunitu, a odolnost. Brání vzniku některým onemocněním srdce a cév. Podporuje mozkové funkce a funkce nervové soustavy. Prevence je […]

Lidstvo trpí na civilizační choroby. Lze jimi částečně předcházet, a to zdravou stravou. S životním prostředím mnohdy nicneděláme, ale s tím, c vkládáme do našeho těla, ano. Konopný olej je skvělou prevencí pro lepší zdraví. Vylepšuje imunitu, a odolnost. Brání vzniku některým onemocněním srdce a cév. Podporuje mozkové funkce a funkce nervové soustavy. Prevence je mnohem lepší a levnější než následná léčba. Posilte své tělo pomocí oleje z konopí.

Výjimečný olej

Konopný olej je výjimečným produktem. Obsahuje vysoké procento nenasycených mastných kyselin, a mnoho vitamínů, zejména vitamín E. Jeho složky jsou prospěšné zevnitř i zvenčí. Takové je i jeho použití. Zevně, ale i vnitřně. Nejčastěji se užívá jedna lžička denně, jako prevence.

120x600