Rezervované plošiny přivezeme až k Vám

Bezpečné plošiny představují nedílnou výbavu nutného zařízení, které využívají pracovníci výškových profesí. Seznamte se s možností tento nástroj si pronajmout. Vyžadují si pracovní činnosti pohyb ve výškách? V tom případě je nezbytně nutné vybavit se kvalifikovaným vybavením, na jehož stabilitu, pevnost, odolnost a spolehlivost se můžete v případě šplhání do výše položených terénů […]

Bezpečné plošiny představují nedílnou výbavu nutného zařízení, které využívají pracovníci výškových profesí. Seznamte se s možností tento nástroj si pronajmout.

Vyžadují si pracovní činnosti pohyb ve výškách? V tom případě je nezbytně nutné vybavit se kvalifikovaným vybavením, na jehož stabilitu, pevnost, odolnost a spolehlivost se můžete v případě šplhání do výše položených terénů stoprocentně spolehnout. V neposlední řadě lze u pronajaté plošiny, kterou do oběhu pouští specializovaná společnost, obdivovat jednoduchý uživatelský komfort, s nímž souvisí taktéž tichý chod zařízení, jež myslí na ochranu lidského života a zdraví. Pracovat můžete nejen na otevřených prostranstvích, ale taktéž v uzavřených halových prostorách.

Bezpečnostní technika, která nezklame


Nebojte se pronajaté plošiny zatěžovat vyšší váhou. Konkrétní modely jsou pro vyšší zátěž přímo předurčeny.

120x600