Sousedi budou závidět

A nejen oni, ale i každá návštěva nebude věřit svým očím, až uvidí tu dokonalou řemeslnou práci, pergolu od firmy Technorol. Technickým zpracováním zakázek jsme na českém trhu jedineční. Můžete si vybírat z mnoha možností, materiálů a provedení. Můžete zůstat věrni dřevěné klasice, nebo se odvázat a dopřát si futuristickou hliníkovou konstrukci s proskleným stropem. […]

A nejen oni, ale i každá návštěva nebude věřit svým očím, až uvidí tu dokonalou řemeslnou práci, pergolu od firmy Technorol. Technickým zpracováním zakázek jsme na českém trhu jedineční. Můžete si vybírat z mnoha možností, materiálů a provedení. Můžete zůstat věrni dřevěné klasice, nebo se odvázat a dopřát si futuristickou hliníkovou konstrukci s proskleným stropem.

Podle Vašich možností

Zavolejte nám, nebo napište a domluvíme se na osobní konzultaci, kde společně probereme Vaše představy, nápady, finanční možnosti a naše technické provedení, náklady na materiál i práci. Nenechte se ve svých představách ničím omezovat, dokážeme si poradit se sebesložitější zakázkou, už máme bohaté zkušenosti a máloco nás dokáže překvapit nebo zaskočit.

120x600