Studují ho všechny skupiny obyvatel

Akční leták studují všechny skupiny obyvatel. Staří lidé jsou spořiví už ze své podstaty, zažili doby, kdy byla nouze a pečlivě hospodařit znamenalo přežít. Maminky na mateřské dovolené musí počítat každou korunu a přitom musí poskytnout děťátku i rodině vše potřebné. Lidé v sociální tísni, kteří se ocitli na úřadu práce by sotva vyžili bez […]

Akční leták studují všechny skupiny obyvatel. Staří lidé jsou spořiví už ze své podstaty, zažili doby, kdy byla nouze a pečlivě hospodařit znamenalo přežít. Maminky na mateřské dovolené musí počítat každou korunu a přitom musí poskytnout děťátku i rodině vše potřebné. Lidé v sociální tísni, kteří se ocitli na úřadu práce by sotva vyžili bez slev a i dobře situované rodiny rády ušetří, protože za ušetřené peníze si mohou dopřát dovolenou v zahraničí nebo zakoupit rodině nová kola či lyže.

Ulevte svému rozpočtu

Kdo je moudrý sleduje nabídku jednotlivých řetězců, protože finanční úspora může být veliká. A člověku se o něco lépe dýchá, když se mu trochu povolí rodinný rozpočet. Ulevte svému rozpočtu a nakupujte ve slevách.

120x600