Už nehledejte

Hledáte ordinaci pro vaše domácí mazlíčky, jejímž cílem je zajištění kvalitního ošetření pro vaše miláčky? Ordinaci, která bude mít otevřeno o víkendech i svátcích? Nejlépe do pozdních hodin a bez příplatků? Takovou ordinaci, která bude lehce dostupná MHD? Potřebujete mít možnost zaparkovat přímo před vchodem do ordinace? Už nehledejte. Našli jste. Veterina Praha 10 nejenže […]

Hledáte ordinaci pro vaše domácí mazlíčky, jejímž cílem je zajištění kvalitního ošetření pro vaše miláčky? Ordinaci, která bude mít otevřeno o víkendech i svátcích? Nejlépe do pozdních hodin a bez příplatků? Takovou ordinaci, která bude lehce dostupná MHD? Potřebujete mít možnost zaparkovat přímo před vchodem do ordinace? Už nehledejte. Našli jste. Veterina Praha 10 nejenže splní všechna vaše očekávání, ale nabídne vám ještě mnohem více.

Spokojené čtyři nohy

Naším hlavním cílem je v první řadě spokojený čtyřnohý pacient. A samozřejmě i jeho majitel. Pokud si vyberete naší ordinaci, můžete očekávat útulné, domácí prostředí, které vaše miláčky nebude stresovat. Zjistíte, že na pravidelné prohlídky je možné docházet v pohodě a bez zbytečných scén.