Vánoce, které si užijete

Slavíte již Vánoce jen ve dvou, děti mají své rodiny a Vy tak oslavy omezujete jen na skromné minimum? Lze nějak zařídit, abyste si tyto svátky užili se vším všudy a přitom bez jakékoliv námahy, kdy se o Vás starají ostatní? Ano, a stihnete to ještě letos. Ještě stále zbývá pár posledních míst, kde si […]

Slavíte již Vánoce jen ve dvou, děti mají své rodiny a Vy tak oslavy omezujete jen na skromné minimum? Lze nějak zařídit, abyste si tyto svátky užili se vším všudy a přitom bez jakékoliv námahy, kdy se o Vás starají ostatní? Ano, a stihnete to ještě letos. Ještě stále zbývá pár posledních míst, kde si můžete rezervovat vánoční či silvestrovské pobyty pro seniory, můžete naplno slavit a přitom třeba i udělat něco pro své zdraví. A vězte, že to budou první Vánoce, při nichž si skutečně odpočinete, neoddychnete si teprve tehdy, až budou za Vámi.

Vyberte si, kde je prožijete

Náš webový portál, který provozujeme již osm let a každý rok jeho prostřednictvím vycestuje kolem osmi tisícovek klientů, je k dispozici i Vám. Výběr typu zájezdu a jeho konkrétní rezervování je tak snadné, že to zvládnete i tehdy, nejste-li příliš zkušení uživatelé počítače. A pokud nemáte e-mailovou schránku? Nevadí. Je nad slunce jasné, že pokud jste se bez ní obešli celý život, v šedesáti letech si ji dělat nechcete. Nebojte se, vše snadno zařídíme poštou.