Velké hledání

Pokud už máte zařízený celý byt a potřebujete vždy nahradit pouze jeden kus z nábytku Plzeň, pak je to poměrně složitý úkol. Nejenom že se musíte trefit do určitých rozměrů, protože více prostoru v bytě už prostě nemáte, ale budete muset sehnat také stejný odstín dřeva, aby to u vás nevypadalo jako v cirkuse. […]

Pokud už máte zařízený celý byt a potřebujete vždy nahradit pouze jeden kus z nábytku Plzeň, pak je to poměrně složitý úkol. Nejenom že se musíte trefit do určitých rozměrů, protože více prostoru v bytě už prostě nemáte, ale budete muset sehnat také stejný odstín dřeva, aby to u vás nevypadalo jako v cirkuse.

Na zakázku

Nejlepší je, když se všechen nábytek Plzeň pořizuje najednou. Vybavení je potom stejného stáří a má stejný odstín i s věkem. Když se vám ale něco z toho poničí nebo když je čas na obměnu, stává se velmi obtížným najít to, co zrovna vy potřebujete mezi všemi těmi produkty v obchodech s domácími potřebami. V takovém případě můžete oslovit nějakou firmu a nechat si udělat daný kousek na zakázku. Budete to mít zhotoveno přesně tak, jak potřebujete.

120x600