Víc než obyčejná péče

Skutečně pěkný chrup od přírody má jen málokdo. Existuje však spousta možností, jak se k ideálu v podobě krásného úsměvu přiblížit. Základem je samozřejmě dobrá péče. Tu nepředstavují jenom pravidelné kontroly u lékaře ale také naše domácí návyky. Klasické čištění se zaměřuje na co nejmenší kazivost. Je to rovněž i otázka hygieny ústní dutiny. Víc […]

Skutečně pěkný chrup od přírody má jen málokdo. Existuje však spousta možností, jak se k ideálu v podobě krásného úsměvu přiblížit. Základem je samozřejmě dobrá péče. Tu nepředstavují jenom pravidelné kontroly u lékaře ale také naše domácí návyky. Klasické čištění se zaměřuje na co nejmenší kazivost. Je to rovněž i otázka hygieny ústní dutiny. Víc než obyčejné čištění je čištění doplněné o bělení zubů.

Kvalita z USA

Bělení zubů může mít různou podobu. Tu nejlepší péči vám zajistí aplikace BeconfiDent. Ta nabízí naprosto jednoduché a zaručeně spolehlivé řešení. Jedná se o profesionální systém vyvinutý ve Švédku a vyráběný v USA. Už víc jak dvacet let je tento přírodní a šetrný způsob využíván dentisty. V současnosti je možné si tyto skvělé produkty pořídit i na doma. A to prostřednictví internetu, v síti lékáren a nově i v drogerii DM.

120x600