Videokonference je další způsob internetové komunikace

Je to skvělý způsob, jak komunikovat s někým, kdo je například na druhém konci světa. Navíc na sebe při rozhovoru navzájem vidíte, a proto je hovor více osobní, než pouhý sluchový vjem, tak jak to známe díky mobilním telefonům. Naše firma Vám může nabídnout ucelené portfolio všech zařízení a aplikací, které Vám tento druh přenosu informací […]

Je to skvělý způsob, jak komunikovat s někým, kdo je například na druhém konci světa. Navíc na sebe při rozhovoru navzájem vidíte, a proto je hovor více osobní, než pouhý sluchový vjem, tak jak to známe díky mobilním telefonům. Naše firma Vám může nabídnout ucelené portfolio všech zařízení a aplikací, které Vám tento druh přenosu informací ještě více usnadní. Záleží jen na Vás, zda chcete komunikovat jen s malou skupinou, nebo s větším počtem lidí. Podle toho se musíte zařídit a vybrat jen to, co využijete, a co Vám při spolupráci se vzdálenějšími firmami, nebo zákazníky efektivně pomůže. Vybrat si můžete z mnoha systémů, které jsou každé něčím výjimečné. Personální systémy komunikují s PC, iOS ale i mobilními zařízeními. Přes ně můžete dokonce sdílet i prezentace, které uvidí všichni účastníci na svých monitorech. Skupinové systémy podporují i zobrazení na více zobrazovacích jednotkách a je k nim zapotřebí fullHD kamera, aby byl přenos co nejčistší.

Pro perfektní přenos

Videokonference je základ správné komunikace mezi vzdálenými lidmi, kteří se potřebují právě v tuto chvíli dohodnout. Pokud potřebujete velký počet účastníků, měli byste vlastnit fullHD kameru až s dvanácti násobným optickým zoomem.