Virtuální sídlo podle vašich představ a potřeb

Proč mít kancelářské prostory a zbytečně si tak zvyšovat vaše náklady, i když to vůbec nemáte zapotřebí. Můžete si vystačit s malou kanceláří někde v hlavním městě, ve které bude sedět pouze vaše asistentka a vyřizovat všechno potřebné, čím ji pověříte. Vám tak odpadnou telefonáty, různé pochůzky a odesílání pošty. A co tím získáte? Především další čas […]

Proč mít kancelářské prostory a zbytečně si tak zvyšovat vaše náklady, i když to vůbec nemáte zapotřebí. Můžete si vystačit s malou kanceláří někde v hlavním městě, ve které bude sedět pouze vaše asistentka a vyřizovat všechno potřebné, čím ji pověříte. Vám tak odpadnou telefonáty, různé pochůzky a odesílání pošty. A co tím získáte? Především další čas na víc. Naše komplexní služby vám zařídí nové sídlo firmy Praha podle vašeho výběru dle nabídky.

Služby sekretářky

Už nebudete muset snít o sekretářce, která za vás bude vyřizovat administrativu. Teď se to konečně stane realitou. Svěřte různé úřední a bankovní záležitosti kompetentní osobě – vaší nové sekretářce, která se postará a kompletní agendu vaší společnosti. Taková její každodenní činnost bude zahrnovat nejen tyto pochůzky dle vašich požadavků, ale také vyřizování telefonních hovorů, přijímání a odesílání pošty, zkrátka veškerou administrativu. Vám tak odpadne velká část papírování a vyřizování a ušetřený čas tak budete moci věnovat něčemu jinému.

120x600