Výroba razítek

Vítáme Vás, jsme firma Razítka Centrum, která navázala na tradici firmy Tibora Sedina, jednoho z prvních porevolučních soukromých výrobců razítek v Praze.Výroba razítek od roku 1990 neustále rostla a v současnosti jsme největšími výrobci razítek v České republice. Firma Razítka Centrum – výroba razítek je uznávaným a certifikovaným výrobcem razítek. Jsme již mnoho let nejuznávanějším […]

Vítáme Vás, jsme firma Razítka Centrum, která navázala na tradici firmy Tibora Sedina, jednoho z prvních porevolučních soukromých výrobců razítek v Praze.Výroba razítek od roku 1990 neustále rostla a v současnosti jsme největšími výrobci razítek v České republice.
Firma Razítka Centrum – výroba razítek je uznávaným a certifikovaným výrobcem razítek. Jsme již mnoho let nejuznávanějším výrobcem a distributorem razítek i dalšího příslušenství. Naše razítka jsou té nejlepší kvality – vyzkoušejte ji sami.

3 000 000 razítek

3 000 000 razítek již vyrobila firma Razítka Centrum od svého založení Tiborem Sedinem.Výroba razítek každým rokem stoupá. Podívejte se na internetové stránky www.razitkacentrum.cz, kde si můžete prohlédnout celý sortiment našich špičkových výrobků.