Začíná parádní vysílání

Česká diskotéka je pro posluchače zařazena od deváté večerní do půlnoci! Písničky z českého a slovenského světa hudby pro Vás připravilo rádio Impuls! Tato show je doplněna aktuálními zprávami ze všech koutů světa, počasím a tématem dne. I večer můžete přemýšlet nad různými problematikami nynější doby. Můžete v klidu usínat nebo poslouchat s přáteli u […]

Česká diskotéka je pro posluchače zařazena od deváté večerní do půlnoci! Písničky z českého a slovenského světa hudby pro Vás připravilo rádio Impuls! Tato show je doplněna aktuálními zprávami ze všech koutů světa, počasím a tématem dne. I večer můžete přemýšlet nad různými problematikami nynější doby. Můžete v klidu usínat nebo poslouchat s přáteli u sklenky vína!

Rádio Impuls má jedničku s hvězdičkou!

Netvařte se hned po ránu kysele a nalaďte se do pohody, která Vám pak vydrží celý den a nic už Vám náladu nezkazí! Rádio Impuls Vám k tomu dopomůže a velice rádo! Nechte se zlákat rytmem české i zahraniční hudby a roztančete celé pracoviště, tedy bez účasti šéfa! Vlny pohody a dobré nálady Vám můžeme zaručit. Navíc můžete vyhrávat a soutěžit o peníze i hodnotné ceny!

120x600