Znají vaše děti jen městské prostředí?

Žijete ve velkoměstě a trápí Vás, že Vaše děti se pohybují pouze v betonových ulicích, nebo jsou stále zavřené doma a jejich jediný pohyb na čerstvém vzduchu se odehrává při cestě do školy, nebo domu? Vzpomínáte na své dětství a na přírodu, ve které jste si s kamarády nejvíce užili, a mrzí Vás, že […]

Žijete ve velkoměstě a trápí Vás, že Vaše děti se pohybují pouze v betonových ulicích, nebo jsou stále zavřené doma a jejich jediný pohyb na čerstvém vzduchu se odehrává při cestě do školy, nebo domu? Vzpomínáte na své dětství a na přírodu, ve které jste si s kamarády nejvíce užili, a mrzí Vás, že Vašim dětem tyto zážitky unikají a příroda je jim cizí?

Prázdniny na chalupě

Místo prázdnin v luxusním hotelu u moře, který děti stejně neocení, zkuste dovolenou v přírodě, a to díky chatám a chalupám k pronajmutí. Můžete si vybrat chaty v různých lokalitách s různým vybavením, a tak zajistit, abyste měli jako rodina pohodlí a přitom díky pobytu v přírodě nabyli mnoho nových zážitků a zkušeností, na které budete vzpomínat celý další rok.

120x600